|
Nie no te wszystkie spekulacje odnośnie wyrzucenia Maaskanta za burtę są chyba jakimiś wielkimi spekulacjami pismaków typu PS. Lepiej tego nie słuchać, czytać etc. Maaskant, przynajmniej ja mam takie wrażenie odwala w Wiśle naprawdę wielką robotę i z takim składem jaki ma, a jest on po dość solidnej rewolucji, osiąga mimo wszystko całkiem niezły efekt - narazie w postaci całkiem dobrej piłki. Mi się gra Wisły, bynajmniej w meczach z Górnikiem i Lechią całkiem podobała, więc teraz chyba przyszła pora na rezultaty tej jego pracy, ale nawet po porażkach z najważniejszymi rywalami całkowicie bym go nie skreślał. Chyba Cupiał nie urwał się z choinki i wie, jaka jest sytuacja kadrowa w klubie.
|