Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2237
Stary 26.10.2010, 01:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dwa źródła mówią o tym, że gdyby nie wygrana z Lechią to Maaskanta by tu już nie było. Jeśli to prawda to świadczy to o tym, że boss ma już mocno nie równo pod kopułą.
Inaczej .......nięty.
Z całym szaunkiem, dla ogromnych zasług dla Pana Bogusława, ale oznaczało by to, że jego czas w Wiśle się skończył- tak by było lepiej dla niego jak i klubu.Kiedyś trzeba powiedzieć obie dość.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując