westersyl napisał(a):

|
Dwa źródła mówią o tym, że gdyby nie wygrana z Lechią to Maaskanta by tu już nie było. Jeśli to prawda to świadczy to o tym, że boss ma już mocno nie równo pod kopułą.
|
Inaczej .......nięty.
Z całym szaunkiem, dla ogromnych zasług dla Pana Bogusława, ale oznaczało by to, że jego czas w Wiśle się skończył- tak by było lepiej dla niego jak i klubu.Kiedyś trzeba powiedzieć obie dość.