Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4439
Stary 26.10.2010, 00:19
jakie buki masz na mysli ?
np. taki że ja będąc trenerem Wisły nie mogłem zostać trenerem jakiej kolwiek reprezentacji ? Taki błąd ?
Po prostu jak akceptowałem konrakt to nic sę nie działo...po tygodniu kolejny raz podkładają kontrakt pod nos, podpisuje i nic...
Ostatnio edytowane przez małpa : 26.10.2010 o godz. 00:36.
Odpowiedz cytując