Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5017
Stary 25.10.2010, 23:15
i tak napisałeś to przystępniej niż zawsze

a my możemy liczyć, że faktycznie Staszek coś zrobi ze szkoleniem w klubie

poza jakąś tam nadzieje można mieć min, w takich szkółkach jak ta im. Reymana gdzie szkolą min Szymkowiak czy Frankowski
Odpowiedz cytując