Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: D303
Offline
#
3890
25.10.2010, 22:52
Kiedy najpóźniej można wejść na stadion? Wpuszczają jeszcze w 2. połowie? Mam ważną rzecz do załatwienia jutro i na R22 mogłabym być dopiero po 21.
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
AniaD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AniaD303
Znajdź inne posty napisane przez AniaD303