Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3890
Stary 25.10.2010, 22:52
Kiedy najpóźniej można wejść na stadion? Wpuszczają jeszcze w 2. połowie? Mam ważną rzecz do załatwienia jutro i na R22 mogłabym być dopiero po 21.
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
Odpowiedz cytując