Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
2232
25.10.2010, 21:22
Dwa źródła mówią o tym, że gdyby nie wygrana z Lechią to Maaskanta by tu już nie było. Jeśli to prawda to świadczy to o tym, że boss ma już mocno nie równo pod kopułą.
westersyl