Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10814
Stary 25.10.2010, 20:41
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W tym aspekcie jak najbardziej zgoda. To jest właśnie to co ja nazywam legalizacją korupcji, nepotyzmu i innych patologicznych zjawisk. Zwykły obywatel musi czekać miesiącami na pozwolenie ba budowę, nie mówiąc już o przyłączach, a taki Rycho, czy Miro jest w stanie załatwić to od ręki wykorzystując koneksje i to, że jest klientem uprzywilejowanym. Jedyna recepta na to jest taka, aby likwidować te słabe ogniwa, czyli chodzi mi szczególnie o urzędników lizodupów, którzy ustalają sobie priorytety względem grubości portfela petenta.
Właśnie o to chodzi, tyle że próbując to zrobić możesz skończyć jak ZZ . Wystarczy że sprawę ktoś ( media(ci co mają kasę) ) przedstawi jako farmazon paranoika, zwolennika państwa policyjnego. Bo przecież co komu po kasie jak dzięki niej nie można mieć lepiej, szybciej, pewniej?
Hej Nasz TS !!