|
Boukhari umie zagrac dobra pilke jak w meczu z GKS (Brożek faulowany-karny) ale widac ze nie jest przygotowany nawet na 45min... nie mozna faworyzowac zawodnikow tylko dlatego ze juz sie ich kiedys prowadzilo w Holandii.
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|