Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 25.10.2010, 19:38
pierdek18 napisał(a):Wyświetl post
ja sie boje tego ze bedzie jak zawsze jeden mecz swietny a drugi fatalny czesto tak bywało...
mam identyczne odczucie.mecz z Lechem bedzie niezlym testem dla naszych piłkarzy pomimo tego ze Kolejorz jest w wielkim kryzysie.
Odpowiedz cytując