Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2226
Stary 25.10.2010, 19:36
Panie Maaskant,ja prosze tylko o to aby dobrze przemyslec sobie czu aby Boukhari jest obecnie zawodnikiem zasługującym na pierwsza 11. bo jak widze to wiekszosc kibiców nie jest zadowolona z tego ze On gra choc jest wg mnie najslabszym zawodnikiem na boisku prócz obrony która gra fatalnie(ale to wina zawodników jakis sie niestety obecnie posiada).Widac ze Boukhari grał na zachodzie.jego niektóre podania do zawodników ofensywy naprawde są niezle,ale jest On przewaznie o jedno tempo za wolny.jest to zawodnik który potrzebuje duzo miejsca na boisku.a jak wiadomo polska liga raczej ce..... sie tym ze zawodnicy maja malo czasu na podejmowanie decyzji.moze jak przepracuje okres zimowy z zespolem to na wiosne bedzie grala lepiej ale wg mnie obecnie nie nadaje on sie do pierwszego skladu.
Odpowiedz cytując