Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 25.10.2010, 19:29
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Mówie dajmy holendrowie z rok pracy a bedzie pozytyw licze ze on i derektor sportowy pociagną do wisły ciekawych graczy. Ja licze ze prawdziwa Wisłe Maskanta zobaczymy w Styczniu 2012 i wtedy bedziemy lac wszystkich w lidze i LM wejdziemy

Jedno jest pewne - Maaskant z pewnością nie zepsuje tej drużyny. Jest to zespół z dużym potencjałem. Największe ma dziury w obronie, ale może do zimy bronić się bramkami strzelonymi rywalowi. A drużyna gra dobry, ofensywny futbol. I oby więcej spotkań z taką ilością bramek w naszym wykonaniu, to wyzwala pewność siebie, a tej drużynie dotąd tego brakowało.
Odpowiedz cytując