pcpc napisał(a):

|
Mówie dajmy holendrowie z rok pracy a bedzie pozytyw licze ze on i derektor sportowy pociagną do wisły ciekawych graczy. Ja licze ze prawdziwa Wisłe Maskanta zobaczymy w Styczniu 2012 i wtedy bedziemy lac wszystkich w lidze i LM wejdziemy
|
Jedno jest pewne - Maaskant z pewnością nie zepsuje tej drużyny. Jest to zespół z dużym potencjałem. Największe ma dziury w obronie, ale może do zimy bronić się bramkami strzelonymi rywalowi. A drużyna gra dobry, ofensywny futbol. I oby więcej spotkań z taką ilością bramek w naszym wykonaniu, to wyzwala pewność siebie, a tej drużynie dotąd tego brakowało.