|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...
Offline
|
|
Marcinnno napisał(a): 
|
Mam pytanie. Widziałem na meczu z Lechią takie czapki w połowie w barwach Lechii druga część w barwach Wisły? Można je gdzieś dostać ?
|
http://allegro.pl/czapka-wisla-krako...281682814.html
|
|