Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16180
Stary 25.10.2010, 15:26
Na E 25 tez system nie działał jak wchodziłem. Co do oświetlenia - faktycznie w rzeczywistości lepiej to wygląda niż w TV. Tylko powstaje pytanie czy jeżeli mówimy o budowie naszego stadionu to jest największy problem. Niestety nie . Co do parkowania: faktycznie jak ktoś napisał - najlepiej wjedźcie na te "17 metrów" ))) Jest kupę miejsca kawałek dalej od stadionu ( co nie znaczy że daleko), owszem w większości przypadków są to miejsca płatne no ale niby czego się spodziewamy? Centrum miasta - miejsca parkingowe są płatne. Inna sprawa że parking jest potrzebny ale tylko z odpowiednimi rozwiązaniami komunikacyjnymi bo faktycznie sam parking wiele nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 25.10.2010 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując