Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7885
Stary 25.10.2010, 14:52
D. Dudce stanowcze nie! Po pierwsze za jego błędy z Uefy. Po drugie żaden z niego zawodnik tak naprawdę. Co wielokrotnie pokazuje często głupie błędy popełnia w dodatku łapie bezsensowne kartki. No i jeszcze z kiedyś ten wywiad o Legii podziękuje. Poza tym pomysł ściągania Lewandowskiego też do mnie absolutnie nie trafia.
Podoba mi się pomysł: Krychowiak, Białkowski, Grosicki, Janusz Gol, Pawłowski w sumie też nieźle wygląda póki co, Janota czy Robak to też nieźle prezentujący się zawodnicy, jeśli jednak chodzi o obrońców to jedna nie czuje się przekonany do wyżej wymienionych. Zwłaszcza kwestia stoperów wygląda bardzo nieciekawie a tu potrzebujemy zrobić naprawdę dobre transfery a z zawodników w Polsce żaden tak naprawdę nie gwarantuje niczego.
Odpowiedz cytując