Titto napisał(a):

|
Z tego co dziś przeczytałem, dowiedziałem się, iż nieoficjalnie mówi się, że działacze Lecha chcą zwolnić trenera, ale do tego może dojść dopiero w zimie.
|
Im dłużej tam będzie tym większa szansa, że będą grali o utrzymanie. Niech i w Lechu/Amice i Cracovii poczekają przynajmniej do Grudnia, a wtedy może być za późno na ratowanie ligi zwłaszcza jeśli chodzi o Cracovię.