Titto napisał(a):

|
Z tego co dziś przeczytałem, dowiedziałem się, iż nieoficjalnie mówi się, że działacze Lecha chcą zwolnić trenera, ale do tego może dojść dopiero w zimie.
|
Martwi mnie to. Zieliński wykonuje kawał dobrej roboty. No, chyba że nastąpi wymiana szkoleniowców na linii Bułgarska-Łazienkowska.
Plan zastąpienia Ulatowskiego Bakero? Oczywiście nic to nie da, problem w tym że nikt poważny Pasów teraz nie przejmie.