Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4980
Stary 25.10.2010, 14:44
Titto napisał(a):Wyświetl post
Z tego co dziś przeczytałem, dowiedziałem się, iż nieoficjalnie mówi się, że działacze Lecha chcą zwolnić trenera, ale do tego może dojść dopiero w zimie.
Martwi mnie to. Zieliński wykonuje kawał dobrej roboty. No, chyba że nastąpi wymiana szkoleniowców na linii Bułgarska-Łazienkowska.

Plan zastąpienia Ulatowskiego Bakero? Oczywiście nic to nie da, problem w tym że nikt poważny Pasów teraz nie przejmie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując