|
Ja bym Papieża sprawdził, gość juz debiutował u Skorży w PP, czytałem z nim wywiad kiedyś i widać było że to bardzo ułożony chłopak. Później Chrapka bo to może być drugi Małecki i jednego ze stoperów, bo lepiej ogrywać wychowanka niż Bunoze.
Najchętniej jednak tych najlepszych młodych powypażyczać do Ekstraklasy czy pierwszej ligi. Taki Małecki w Sosnowcu czy Brożek w Górniku się rozwineli bardzo fajnie.
|