Wojtas napisał(a):

|
No mecz z Legią sie zbliża ,kogos trzeba z naszych wykluczyć,c+ juz wychwyci co trzeba.
|
prezentujemy taki poziom, że Oni nie wiedza nawet kogo by mogli wykluczyć.
A Bunozy to nawet nie maja prawa wyeliminować, bo niby za co?
chociaz z bólem serca przyznałbym, że strata Pawełka była by dla mnie bolesna. do czego to doszło
