Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7912
Stary 25.10.2010, 13:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No mecz z Legią sie zbliża ,kogos trzeba z naszych wykluczyć,c+ juz wychwyci co trzeba.
prezentujemy taki poziom, że Oni nie wiedza nawet kogo by mogli wykluczyć.

A Bunozy to nawet nie maja prawa wyeliminować, bo niby za co?

chociaz z bólem serca przyznałbym, że strata Pawełka była by dla mnie bolesna. do czego to doszło
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując