pcpc napisał(a):

|
nie przesadzajcie mamy 7 Punktów straty do lider wiec nawet na Mistrza mamy szanse Lech po połowie sezonu mial strate do Wisły 11 punktów i tytuł zdobył wiec grac w lidze trzeba
|
Grać trzeba wszędzie oczywiście. Z tym, że PP trzeba wygrać 4 mecze i trofeum nasze, a w lidze jeszcze bardzo daleka droga i spore straty, a bez wzmocnień zwłaszcza obrony g.... ugramy - to dość proste.