Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 25.10.2010, 12:52
pcpc napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzajcie mamy 7 Punktów straty do lider wiec nawet na Mistrza mamy szanse Lech po połowie sezonu mial strate do Wisły 11 punktów i tytuł zdobył wiec grac w lidze trzeba
Grać trzeba wszędzie oczywiście. Z tym, że PP trzeba wygrać 4 mecze i trofeum nasze, a w lidze jeszcze bardzo daleka droga i spore straty, a bez wzmocnień zwłaszcza obrony g.... ugramy - to dość proste.