royalmichael napisał(a):

|
Tak w ogóle to wczoraj była niedziela i montowali krzesełka.. tylko po co? trybuna ma być oddana dopiero na wiosnę a są ważniejsze rzeczy wewnątrz trybuny do robienia. krzesełka zawsze były montowane na końcu. Majchrowski chce się lansować że "widownia" jest w 100% gotowa?
|
O ile się nie mylę krzesełka montuje firma która je dostarcza, a nie ludzie z Polimexu. Niech sobie montują kiedy chcą, bo nic innego na tym stadionie robić nie będą.