Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16175
Stary 25.10.2010, 12:30
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Tak w ogóle to wczoraj była niedziela i montowali krzesełka.. tylko po co? trybuna ma być oddana dopiero na wiosnę a są ważniejsze rzeczy wewnątrz trybuny do robienia. krzesełka zawsze były montowane na końcu. Majchrowski chce się lansować że "widownia" jest w 100% gotowa?
O ile się nie mylę krzesełka montuje firma która je dostarcza, a nie ludzie z Polimexu. Niech sobie montują kiedy chcą, bo nic innego na tym stadionie robić nie będą.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując