Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16171
Stary 25.10.2010, 10:31
Co do oświetlenia to będac na stadionie to wygląda to wszystko ok, ale jak oglądam potem skróty czy powtórki czy foty z meczu to całe piętro tonie w ciemnościach i nawet nie wiadomo czy jest dużo ludzi czy frekwencja nie dopisała. W przypadku jakby był komplet to transmsja traci na jakości bo chyba kazdy kto ogląda jakis mecz w tv to przyzna ze jeśli widać że stadion jest pełen to inaczej sie to odbiera niż jak widać puste krzesełka lub... nic nie widac, jak u nas. Na Legii np. mają podświetlaną tą membrane na dachu i pięterko elegancko widać. U nas z tego co zauwarzyłem to na samej górze, pod betonowym daszkiem za tą tymczasową siatką ogordzeniową są jeszcze zamontowane jakies świetlówki które podczas meczu są jednak wyłączone ale nie sądze żeby to rozwiązało ten problem. Moim zdaniem mozna by zamontować jakieś lampy pod dachem obok oświetlenia boiska i skierowac go na trybuny. Oczywiście tak aby nie oślepiało kibiców
Ostatnio edytowane przez Mako : 25.10.2010 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując