Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4966
Stary 25.10.2010, 09:12
Mam nadzieje, ze zaden porzadny człowiek sie nie s....i pracą na zamiedzowym wysypisku śmieci, i pozostaną im takie asy jak Wójcik, Albin, Edek Lorens czy Wladyslaw Jerzy Swinia.
Oczywiscie moze sie zdarzyc ze trafi do nich jakis zle rozumiejac slowo “ambicja” trener, ale trzymajmy kciuki ze jednak nie, i ten ....idolek spod znaku kompleksu spadnie z hukiem.

Howgh
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując