Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16169
Stary 25.10.2010, 00:24
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na ten wyjazd spod stadionu, a co za problem zaparkować sobie gdzieś przy Armii Krajowej, albo na miasteczku albo na Focha/Piłsudskiego itd. Słowem: Trochę dalej od stadionu. Zawsze tak robię i nigdy nie stałem w korku.


czasami to mam wrazenie ze jekby sie dalo to niektorzy samochodem na oslawionych 17 metrach by stanęli.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując