dj_ibutti napisał(a):

|
Narzekacie na ten wyjazd spod stadionu, a co za problem zaparkować sobie gdzieś przy Armii Krajowej, albo na miasteczku albo na Focha/Piłsudskiego itd. Słowem: Trochę dalej od stadionu. Zawsze tak robię i nigdy nie stałem w korku.
|
czasami to mam wrazenie ze jekby sie dalo to niektorzy samochodem na oslawionych 17 metrach by stanęli.....