Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 24.10.2010, 23:41
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ja bardziej boje się tego, kogo ewentualnie mogą zatrudnić działacze Lecha, bo jak będzie to ktoś z zagranicy to może być grubo.
W Poznaniu chodzą słuchy, że Amica ma powoli wycofywać się z finansowania Lecha i żadnego sensownego trenera z zagranicy, który mógłby "postawić się" zarządowi nie będą chcieli zakontraktować. Gdyby nie fakt, że Janas obecnie prowadzi Polonię byłby murowanym kandydatem. Teraz planem numer jeden jest zarobienie jeszcze jak największych pieniędzy na biletach w LE (Man City i Juve). Możliwe, że już zimą rozpoczną się negocjacje Amiki z PBG w sprawie przejęcia Lecha.
Odpowiedz cytując