Titto napisał(a):

|
Ja bardziej boje się tego, kogo ewentualnie mogą zatrudnić działacze Lecha, bo jak będzie to ktoś z zagranicy to może być grubo.
|
W Poznaniu chodzą słuchy, że Amica ma powoli wycofywać się z finansowania Lecha i żadnego sensownego trenera z zagranicy, który mógłby "postawić się" zarządowi nie będą chcieli zakontraktować. Gdyby nie fakt, że Janas obecnie prowadzi Polonię byłby murowanym kandydatem. Teraz planem numer jeden jest zarobienie jeszcze jak największych pieniędzy na biletach w LE (Man City i Juve). Możliwe, że już zimą rozpoczną się negocjacje Amiki z PBG w sprawie przejęcia Lecha.