dj_ibutti napisał(a):

|
Narzekacie na ten wyjazd spod stadionu, a co za problem zaparkować sobie gdzieś przy Armii Krajowej, albo na miasteczku albo na Focha/Piłsudskiego itd. Słowem: Trochę dalej od stadionu. Zawsze tak robię i nigdy nie stałem w korku.
|
Dlatego uważam że nie powinno być dużego parkingu przy stadionie. Jak był planowany parking to dodatkowo planowali porzeszenie Reymonta a skoro Reymonta pozostaje takie jakie jest to nie ma się co ekscytować parkingiem