Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7904
Stary 24.10.2010, 21:35
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Za faul w polu karnym po którym powinien zostać podyktowany rzut karny. Pytam dlatego bo Komisja (L)igi jest zdolna do wszystkiego i daleko szukać nie trzeba (post powyżej), czy kiedyś sytuacja z Boguskim.
Z Arboledą jest tak, że sędzia "widział" sytuację, więc raczej mu się upiecze. Z Bunozą jest odwrotnie, więc teoretycznie mogą go zawiesić, w praktyce jednak - ten faul był idiotyczny, był widoczny, ale na pewno nie był brutalny. Na 90% nawet się tym nie zajmą, a już na pewno go nie zawieszą. Inna sprawa, czy należy się z tego cieszyć...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.10.2010 o godz. 08:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując