royalmichael napisał(a):

|
Za faul w polu karnym po którym powinien zostać podyktowany rzut karny. Pytam dlatego bo Komisja (L)igi jest zdolna do wszystkiego i daleko szukać nie trzeba (post powyżej), czy kiedyś sytuacja z Boguskim.
|
Z Arboledą jest tak, że sędzia "widział" sytuację, więc raczej mu się upiecze. Z Bunozą jest odwrotnie, więc teoretycznie mogą go zawiesić, w praktyce jednak - ten faul był idiotyczny, był widoczny, ale na pewno nie był brutalny. Na 90% nawet się tym nie zajmą, a już na pewno go nie zawieszą. Inna sprawa, czy należy się z tego cieszyć...