Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4940
Stary 24.10.2010, 21:33
A ja mam nadzieję, że pan Ulatowski dotrwa do jesieni. Łudze się dopóki nie gruchnie jaką oficjalna wiadomość.
Przynajmniej do derby niech dotrwa i niech podtrzyma swoją smutną passę. Generalnie panu Rafałowi źle nie życzę, ale Cracovii- jak najbardziej.

No nie trafiłam w porę. http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez masterlag : 24.10.2010 o godz. 21:40.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując