A ja mam nadzieję, że pan Ulatowski dotrwa do jesieni. Łudze się dopóki nie gruchnie jaką oficjalna wiadomość.
Przynajmniej do derby niech dotrwa i niech podtrzyma swoją smutną passę. Generalnie panu Rafałowi źle nie życzę, ale Cracovii- jak najbardziej.
No nie trafiłam w porę.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html