Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4936
Stary 24.10.2010, 21:13
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Zaczną grać, jak im się 3/4 składu poda do dymisji i zostaną zamienieni przez kogoś, kto na poziomie chociaż I ligi potrafi grać, i to dłużej niż przez 15 minut na mecz. Co Ulatowski napsuł, to jego, ale mnie się wydaje, że lepszy trener niż on by nie dał rady.
Jakby nie patrzeć - powinni byli spaść już dwa lata temu. Od tego czasu jakiejś rewolucji kadrowej nie było, nie pod względem jakości.

Krissu napisał(a):Wyświetl post
@wolfy:
"Bunoza" brzmi jak nazwa jakiegoś wirusa.

Wirus Bunoza.
Pewniejszy niż grypa.
Powoduje zaburzenia koncentracji, koordynacji, przyśpieszony wzrost, omamy wzrokowe ( krycie niewidzialnego przeciwnika, trafianie w nieistniejącą piłkę)?

Za porównywanie Bunozy do Marcelo powinien być ban Już pomijam, że to głupie i obraźliwe dla naszego byłego stopera, ale - mnie przypominanie o tym, że mieliśmy kiedyś obronę zwyczajnie dobija. Zwłaszcza, jeżeli była ona najlepsza w lidze i robiła też za atak...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2010 o godz. 21:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując