Sartre napisał(a):

|
Zaczną grać, jak im się 3/4 składu poda do dymisji i zostaną zamienieni przez kogoś, kto na poziomie chociaż I ligi potrafi grać, i to dłużej niż przez 15 minut na mecz. Co Ulatowski napsuł, to jego, ale mnie się wydaje, że lepszy trener niż on by nie dał rady.
|
Jakby nie patrzeć - powinni byli spaść już dwa lata temu. Od tego czasu jakiejś rewolucji kadrowej nie było, nie pod względem jakości.
Krissu napisał(a):

@wolfy:
"Bunoza" brzmi jak nazwa jakiegoś wirusa.
Wirus Bunoza.
Pewniejszy niż grypa.
|
Powoduje zaburzenia koncentracji, koordynacji, przyśpieszony wzrost, omamy wzrokowe ( krycie niewidzialnego przeciwnika, trafianie w nieistniejącą piłkę)?
Za porównywanie Bunozy do Marcelo powinien być ban

Już pomijam, że to głupie i obraźliwe dla naszego byłego stopera, ale - mnie przypominanie o tym, że mieliśmy kiedyś obronę zwyczajnie dobija. Zwłaszcza, jeżeli była ona najlepsza w lidze i robiła też za atak...