nero napisał(a):

Co jest z forum WKS?
Nie potrafię się tam zarejestrować. Tylko "kumaci" mają dostęp do tego forum?
Pozdrawiam
|
Jeśli chodzi Ci o forum
www.forum-wks.pl to bez problemowo można się tam zarejestrować
Cytat:
Twoje konto zostało utworzone. To Forum jednakże wymaga aktywacji kont przez administratora. Został już do niego wysłany email powiadamiający o utworzeniu nowego konta i wkrótce zostanie ono aktywowane
Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej
|
Pozdro ; )