Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18865
Stary 24.10.2010, 17:38
nero napisał(a):Wyświetl post
Co jest z forum WKS?
Nie potrafię się tam zarejestrować. Tylko "kumaci" mają dostęp do tego forum?
Pozdrawiam
Jeśli chodzi Ci o forum www.forum-wks.pl to bez problemowo można się tam zarejestrować

Cytat:
Twoje konto zostało utworzone. To Forum jednakże wymaga aktywacji kont przez administratora. Został już do niego wysłany email powiadamiający o utworzeniu nowego konta i wkrótce zostanie ono aktywowane

Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej
Pozdro ; )

Odpowiedz cytując