Dwa pytania:
1. Mam problem z przeglądarką. Kiedy oglądam jakiś filmik (np. na YouTube) i chcę zmaksymalizować jego okno, cały obraz robi się biały. Wie ktoś o co chodzi?
2. O której godzinie jest wtorkowy mecz z Widzewem? Na oficjalnej jest napisane, że o 20:30, wczoraj spiker mówił, że o 20:00. Jak to w końcu jest?
E:
WISŁAZWE, dzięki wielkie. Działa!
