Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18864
Stary 24.10.2010, 17:36
Dwa pytania:
1. Mam problem z przeglądarką. Kiedy oglądam jakiś filmik (np. na YouTube) i chcę zmaksymalizować jego okno, cały obraz robi się biały. Wie ktoś o co chodzi?
2. O której godzinie jest wtorkowy mecz z Widzewem? Na oficjalnej jest napisane, że o 20:30, wczoraj spiker mówił, że o 20:00. Jak to w końcu jest?

E:
WISŁAZWE, dzięki wielkie. Działa!
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 24.10.2010 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując