MMTS napisał(a):

jest ich trzech... ))
ciekawe jak się Pyraki, Pasiaki i Śledziaki będą razem wspierać w dolnych rejonach tabeli
|
Nie do końca " ich trzech" bo Śląsk jak na razie tam też siedzi a grają tragicznie i nie widać żeby prędko zaczęli wygrywać. Swoja drogą kolejne pytanie - jakim cudem mogliśmy z nimi zremisować? Z całą sympatia do WKS - piłkarko aktualnie są tragiczni...