Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4893
Stary 24.10.2010, 16:16
MMTS napisał(a):Wyświetl post
jest ich trzech... ))
ciekawe jak się Pyraki, Pasiaki i Śledziaki będą razem wspierać w dolnych rejonach tabeli
Nie do końca " ich trzech" bo Śląsk jak na razie tam też siedzi a grają tragicznie i nie widać żeby prędko zaczęli wygrywać. Swoja drogą kolejne pytanie - jakim cudem mogliśmy z nimi zremisować? Z całą sympatia do WKS - piłkarko aktualnie są tragiczni...
Odpowiedz cytując