Kiedyś były fajne podstawione autobusy, które odwoziły kibiców po meczach i to byłby moim zdaniem lepszy pomysł, bo z przyjściem na mecz, to wiadomo, że każdy preferuje o innej porze. A po meczu większość (z wyjątkiem tych co zostają u Wiślaków

) wraca w jednym momencie.