Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16164
Stary 24.10.2010, 16:14
Kiedyś były fajne podstawione autobusy, które odwoziły kibiców po meczach i to byłby moim zdaniem lepszy pomysł, bo z przyjściem na mecz, to wiadomo, że każdy preferuje o innej porze. A po meczu większość (z wyjątkiem tych co zostają u Wiślaków ) wraca w jednym momencie.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując