qchar90 napisał(a):

|
ale Arboleda to aktor ;/ jak ja go nie trawię...
|
A coś Ty myślał,że piłkarz?Gdyby w lidze byli lepsi sędziowie to ta karykatura piłkarza co rusz by dostawał kartki i zawieszenia.
dynek.pl a co Ty porównujesz Zielinskiego do Murinho i Beniteza

dobre.