Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4868
Stary 24.10.2010, 15:35
wie ktośczy Injac będzie mógł z nami grać ? nie było bezposredniej czerwonej tylko dwie żolte .. wiec niby tak, ale które to były jego zolte w tym sezonie ?

odpadl tez Drygas .. wiec mieliby dziure w pomocy
Odpowiedz cytując