Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
Od: 05.2009
Offline
#
4866
24.10.2010, 15:33
Jak patrze jak gra Thsimbamba to bardzo sie ciesze ze do nas nie przyszedl.
bakiagh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakiagh
Znajdź inne posty napisane przez bakiagh