|
no właśnie, czy ktoś może podać linka do tego forum z pełnymi meczami do ściągnięcia? kiedyś to tutaj znalazłem, niestety zsrobiłem format w kompie i już go nie mam, a chciałbym zobaczyć mecz z Lechią bo byłem na wyjeździe...
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
|