Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 24.10.2010, 15:28
W krótkim wywiadzie udzielonym portalowi Futbolnews.pl trener PSV Fred Rutten podzielił się spostrzerzeniami na temat Marcelo:
- Byłem gorącym orędownikiem sprowadzenia Marcelo do PSV. To dobry piłkarz, ma spory potencjał, ale ma pewne nawyki, które staramy się wykorzeniać. Czeka nas sporo pracy, bo wasza liga nie wymaga wiele od piłkarzy i jest słaba. Przekazałem także Marcelo, że ma wziąść się do nauki języka bo ma problemy z komunikacją w zespole. To wstyd, że nie mówi nawet po angielsku.

Apropo naszej kopanej.Widok z zachodniej strony
Odpowiedz cytując