Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7861
Stary 24.10.2010, 15:01
crapmaster napisał(a):Wyświetl post
A Wisla nie moglaby poprosic Mauro zeby wyselekcjonowal nam z 5-8 utalentowanych nastolatkow z tej 2. ligi argentynskiej gdzie obecnie gra ? Zaprosic ich na testy lub oboz przygotowawczy w zimie?
3 lidze jak już. Ja bym wolał, żeby kogoś poszukał w 1. lidze.
Odpowiedz cytując