crapmaster napisał(a):

|
A Wisla nie moglaby poprosic Mauro zeby wyselekcjonowal nam z 5-8 utalentowanych nastolatkow z tej 2. ligi argentynskiej gdzie obecnie gra ? Zaprosic ich na testy lub oboz przygotowawczy w zimie?
|
3 lidze jak już. Ja bym wolał, żeby kogoś poszukał w 1. lidze.