|
Na Legii przy kosmicznych cenach (najdroższe bilety na mecz Wisły, były tańsze niż najtańsze bilety na mecz Legia-Lech), mamy na luzie 17 tysięcy. Jakby bilety były tylko nieco wyższe niż na standardy polskie to by nie było większego problemu z 22 czy 25 tysiącami. Niestety Legią zarządzają idioci - ale może to się zmieni, gdy pojawią się przychodzy za Skyboxy, wtedy przestanie im zależeć na wpływach większych powiedzmy o 100 tys złotych.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|