Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 24.10.2010, 14:06
Legion18, chyba nie możesz żyć bez Polonii - każdy twój wpis jest o nas (co w sumie nie dziwi, bo podążacie bardziej w kierunku anty). A po co wam stadion na tydzieści ileś tysięcy, skoro nie umiecie zapełnić tego co jest?

Chcemy stadionu na 15-20 tysięcy. Jak będzie potrzebny większy na puchary, to będziemy grać na Narodowym.

Co do Janczyka - nie wiem co to za wzmocnienie. W Belgii nawet na ławkę się nie łapie
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując