Legion18, chyba nie możesz żyć bez Polonii - każdy twój wpis jest o nas (co w sumie nie dziwi, bo podążacie bardziej w kierunku anty). A po co wam stadion na tydzieści ileś tysięcy, skoro nie umiecie zapełnić tego co jest?
Chcemy stadionu na 15-20 tysięcy. Jak będzie potrzebny większy na puchary, to będziemy grać na Narodowym.
Co do Janczyka - nie wiem co to za wzmocnienie. W Belgii nawet na ławkę się nie łapie
