Górnik napiernicza aż miło popatrzeć
Nie wiem czy będzie kiedyś moda na Polonię. Jeśli zaczną wygrywać, wejdą do pucharów, raz, drugi, trzeci, to pewnie jakaś tam będzie. Jeszcze niech zdobędą mistrzostwo, to w ogóle naród oszaleje. Legion18, masz rację, stadion tak naprawdę gó*no daje. Wojciechowski chce wszystko już. Gdy Cupiał przyszedł do Wisły to samo jego przyjście i wyłożenie kasy nie przysporzyło klubowi tzw. kibiców sukcesu, których, nie oszukujmy się, mamy teraz wielu. Jednakże wygrywając i zdobywając kolejne tytuły, gniotąc wszystkich w lidze Wisła znowu stała się rozpoznawalna i zwyczajnie jest dobry, silnym, znanym w Europie klubem i identyfikuje się z nią masa ludzi :]
Jeśli Polonia pójdzie tą drogą, to zapełni nawet Narodowy. A jeśli nic w tym sezonie nie ugra (na co stawiam) to Wojciechowski być może się wkurzy i przestanie się bawić w piłkę. Wtedy Polonia spadnie i spadać będzie coraz niże j :]