Ciężki tydzień przed Maaskantem. Dwa ważne mecze - z Widzewem (może to jedyna droga na puchary?) i prestiżowy z Lechem.
Mam nadzieję że nasz trener nie jest przywiązany do nazwisk. posadził Żurawskiego, Clebera, to może i Boukhariego posadzi? I oczywiście podoba mi się to co podobno zaczął robić- analizować grę rywali. Podobno (piszę podobno bo nie wiem tego na 100%) z braku czasu albo tylko i wyłącznie żeby skupić się na grze Wisły nie robił tego. Teraz zaczął
Mam nadzieję że bez względu na wyniki nie będzie u nas nerwowych ruchów. Chaos jest najgorszy. Dopiero na wiosnę w rundzie rewanżowej poznamy jak dobrym jest Maaskant trenerem.