Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4811
Stary 24.10.2010, 13:33
Co do frekwencji to chyba nie oczekujesz, że nagle 5 razy więcej ludzi zacznie chodzić na mecze, bo ktoś zrobił nowy stadion? Potrzebne jest nakręcenie mody na chodzenie na mecze, stopniowy wzrost widowni. Lech się kibicowsko spokojnie rozwijał by dojść do tego momentu, podczas gdy my mamy za sobą 3 lata stagnacji. Dodatkowo u nas najtańszy bilet na jakiś GKS Belchatów kosztuje 35 złotych to chyba nie oczekujesz, że ktoś kto nie jest zafascynowany piłką czy ruchem kibicowskim tyle wyda na swój pierwszy mecz, podczas gdy może sobie kupić kebaba i pójść na disco wyrwać lachona Tak na marginesie to na meczu Lech-Zagłębie było 17700 osób czyli tyle ile chodzi na mecze Legii(tam też są chore ceny biletów).
Ostatnio edytowane przez legion18 : 24.10.2010 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując