Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2205
Stary 24.10.2010, 13:29
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Basałaja wcale nie należałoby zwolnić, jego należy jak to mawia Jasiu Tomaszewski "dyscyplinarnie wypierd*lić".
Ja się pytam za co mamy zwalniać Basałaja? Za to, że sprowadził Valckx'a i Maaskanta? Za to, że ma wizje rozwoju Wisły opartą na wzorcach Holenderskich którą mają powoli wprowadzać ww. panowie? Wizje rozwoju infrastruktury, budowy nowoczesnego ośrodka treningowego i szkółki dla młodzieży? Z realizaji tych inwestycji będziemy go rozliczać, a nie za nieudane transfery które przeprowadzał niejako w zastępstwie brakującego wówczas dyrektora sportowego.
Dyscyplinarnie w... to i owszem należy, kilkoro piłkarzy, a nie prezesa.


P.S
Może wolałbyś powrót złotoustego Grzegorza, lub łysego legionisty?
Ostatnio edytowane przez Lysy : 24.10.2010 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując