FooFighter napisał(a):

|
Basałaja wcale nie należałoby zwolnić, jego należy jak to mawia Jasiu Tomaszewski "dyscyplinarnie wypierd*lić".
|
Ja się pytam za co mamy zwalniać Basałaja? Za to, że sprowadził Valckx'a i Maaskanta? Za to, że ma wizje rozwoju Wisły opartą na wzorcach Holenderskich którą mają powoli wprowadzać ww. panowie? Wizje rozwoju infrastruktury, budowy nowoczesnego ośrodka treningowego i szkółki dla młodzieży? Z realizaji tych inwestycji będziemy go rozliczać, a nie za nieudane transfery które przeprowadzał niejako w zastępstwie brakującego wówczas dyrektora sportowego.
Dyscyplinarnie w... to i owszem należy, kilkoro piłkarzy, a nie prezesa.
P.S
Może wolałbyś powrót złotoustego Grzegorza, lub łysego legionisty?
