Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4810
Stary 24.10.2010, 13:23
Donki napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie nie zwiazane zwaszą dyskusją.
Czy w lidze Polskiej mozna by było wprowadzic, cos takiego że gdy drużyna wygraywa 3 bramkami to dostaje dodatkowy punkt ?
Czy taki cos musiała by wprowadzic FIFA na całym swiecie ?
Napewno wtedy mecze by były zdecydowanie ciekawsze, i zawodnicy grali by do konca, a nie tak jak jest to czesto teraz. Drużyna wygrywa 2-0 i zaczyna grac spokojnie, no bo po co sie maja spieszyc
Było tak już w naszej lidze. Wygrana trzema bramkami 2 pkt + 1 pkt bonusowy, przegrana drużyna miała minus jeden pkt. Teoretycznie w jednej kolejce między dwoma drużynami mogło się zrobić 4 pkt różnicy. Było tak chyba dwa sezony, po czym zrezygnowano i wprowadzono wzorem z wysp 3 pkt za każde zwycięstwo.
Odpowiedz cytując