Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 24.10.2010, 13:11
emj10 napisał(a):Wyświetl post
JW "red" też nie ruszam od pamiętnego rejsu do Szwecji

yoda79 napisał(a):Wyświetl post
No to nie wiem czy warto Margotki spróbować.
W przeciwieństwie do Emj10 Ballaś u mnie jest daleko z przodu przed Danielsem o tragicznym JW nie wspomnę.

Panowie, ale Red Label ma tak smakować, musi mieć taki szorstki smak oprócz Ballantines'a polecam spróbować Jameson, albo Grant, naprawdę dobre. A jak Red jest dla Was zbyt mocna, a nie chcecie wykosztować się na droższe, to dodajcie odrobinę wody mineralnej, nie gazowanej. Wtedy będzie lżejsza i poczujecie większa gamę smaków
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując