emj10 napisał(a):

JW "red" też nie ruszam od pamiętnego rejsu do Szwecji
|
yoda79 napisał(a):

No to nie wiem czy warto Margotki spróbować.
W przeciwieństwie do Emj10 Ballaś u mnie jest daleko z przodu przed Danielsem o tragicznym JW nie wspomnę.
|
Panowie, ale Red Label ma tak smakować, musi mieć taki szorstki smak

oprócz Ballantines'a polecam spróbować Jameson, albo Grant, naprawdę dobre. A jak Red jest dla Was zbyt mocna, a nie chcecie wykosztować się na droższe, to dodajcie odrobinę wody mineralnej, nie gazowanej. Wtedy będzie lżejsza i poczujecie większa gamę smaków
