Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16159
Stary 24.10.2010, 13:01
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
O oświetleniu się nie wypowiadam bo ręce opadają jak powraca ten temat.

Tak się zastanawiam co będzie kiedy zamiast 15 tys. na mecz przyjdzie/przyjedzie 33 tys. kibiców. To będzie koszmar komunikacyjny 2 godziny przed i 2 godziny po meczu. Parkingi a raczej ich brak, to jest główny problem tego stadionu a nie że niby jest za ciemno na trybunach (bo ten który tyłka nie chce ruszyć sprzed telewizora nie widzi dokładnie twarzy na trybunach bo jest za ciemno).
Nie wiem o co ci chodzi z oświetleniem - jest bardzo dobre.

A co do koszmaru komunikacyjnego to co napisałeś jest sprzeczne. Najpierw piszesz że bedzie sie stało 2h przed i po meczu, a później że brak parkingów. Może byś sie na coś zdecydował? Jak będzie parking piętrowy przy stadionie to będa korki 2h przed i po meczu, a jeśli nie będzie to nie będzie korków bo skąd by miały być skoro nie będzie jak zaparkować pod stadionem? Osobiście uważam że brakuje parkingu pod Muzeum Narodowym który byłby używany podczas meczu obu drużyn a dotego wyjazd z parkingu byłby bezpośrednio na aleje a nie na Reymonta czy 3-go maja
Odpowiedz cytując