Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4794
Stary 24.10.2010, 11:48
kreseq napisał(a):Wyświetl post

Co do tekstu Tofika o grze pozycyjnej 100% racji. Tylko kto i kiedy sie tego u nas nauczy ?

Kwestia jest taka, ze trener musialby byc gwiazda ligi. Tak, żeby po slabym wyniku każdy pisał, "nie mamy kim grać" a nie "trener jest do dupy co on robi" Zaufanie to rzecz kluczowa, żeby w Polsce sie pojawiła taka drużyna.
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj w CF opowiadali ze Janczyk od nastepnej rundy w Legii... Nie powiem fajny ruch bo Murzyn sie przyda
Podobno od 3 miesiecy nie gra, przybrał na wadze i ogólnie żenada z nim jest. Także musielibyście razem z nim tego Lubańskiego zatrudnić, żeby zrobił to samo co w Lokeren. Bo jakoś ine chce mi sie wierzyć, że Skorża jest w stanie odbudować formę u kogokolwiek.
..
Odpowiedz cytując