PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Polonii ponad 1000, Legii około 700 według danych podanych przez policję. Polonia skupia się na sobie, natomiast Legia na bluzganiu Polonii i wołaniu o stadion dla ich fan clubu Hutnika Warszawa. Podczas manifestacji obitych kilkunastu lapsów z Powiśla.
|
legionisci.com napisał(a):
|
Pod ratuszem fanów "Czarnych Koszul" i "Pasów" było ok. 450. Według nich samych liczba osób popierających budowę stadionu oscylowała wokół 1500. To nie pierwsze i zapewne nie ostatnie naciąganie swojej liczby ze strony kibiców klubu z K6.
|

Rozmnażają sie jak króliki