jaro1985r napisał(a):

Polonii ponad 1000, Legii około 700 według danych podanych przez policję. Polonia skupia się na sobie, natomiast Legia na bluzganiu Polonii i wołaniu o stadion dla ich fan clubu Hutnika Warszawa. Podczas manifestacji obitych kilkunastu lapsów z Powiśla.
http://ksppolonia.pl/web/galerie/201...g/D23G8607.jpg