Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 24.10.2010, 11:09
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Panowie a jak się skończyło z tymi manifestacjami w Warszawie? Ile osób z Polonii, ile z Legii? Spotkały się oby dwie grupy czy wszystko na spokoju? Dobra znalazłem już wszystko http://www.legia.net/wiadomosci,3903...djecia%29.html
Polonii ponad 1000, Legii około 700 według danych podanych przez policję. Polonia skupia się na sobie, natomiast Legia na bluzganiu Polonii i wołaniu o stadion dla ich fan clubu Hutnika Warszawa. Podczas manifestacji obitych kilkunastu lapsów z Powiśla.

http://ksppolonia.pl/web/galerie/201...g/D23G8607.jpg
Powód: foto
Ostatnio edytowane przez PoloniaDumaStolicy : 24.10.2010 o godz. 11:28.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując